Még nem késő jelentkezni!

Kedves első- és felsőbbévesek! Az egyetemi média csak rátok vár! Mint minden bizonnyal tudjátok, az ELTE minden karán működik egy-egy kari újság az adott kar hallgatói önkormányzatának gondozásában, emellett idén jött létre a kollégisták lapja, a Kollázs, és működik az egész egyetem hallgatói életét közvetítő ELTE Online. A kisebb-nagyobb létszámú szerkesztőségek hasonló felépítésűek: dolgoznak főszerkesztők, grafikusok, tördelők, rovatvezetők, olvasószerkesztők és korrektorok (sőt, még fotósok és operatőrök is) – ráadásul ők mind hallgatók! Az ELTE Press (azaz az ELTE-n működő összes hallgatói médium) most lehetőséget biztosít minden hallgató számára, hogy részese … Bővebben: Még nem késő jelentkezni!